sobota, 11 października 2014

odpowiedzi na pytania

Zostałem nominowany przez Natkę http://crossstitchandbracelets.blogspot.com/ do odpowiedzi na 10 zadanych pytań. Jako, że nie odrzucam wyzwań toteż odpowiadam na zadane pytania. Z opóźnieniem bo opóźnieniem ale zawsze.
1/ Ulubiony film
odp. Mam w pamięci wiele fajnych filmów i to z różnych gatunków, tak i polskie jak i zagraniczne. Jeżeli mam wybrać jeden to dziś do głowy przychodzi mi ROB ROY. Film toczy się w Szkocji w czasach gdy walczy się jeszcze na miecze. Dawno tego filmu nie oglądałem więc mogę źle go pamiętać, wybaczcie jeżeli przeinaczam fakty ale chodzi głównie o to, że Szkoci są ciemiężeni przez Anglików i pewien Anglik z paskudnym charakterem ale za to wyćwiczony we władaniu szpadą zachodzi za skórę prostemu Szkotowi zajmującemu się rolnictwem. Na nieszczęście Anglika i ku uciesze sprawiedliwości życiowej Szkot jest bardzo rozsądnym, honorowym człowiekiem, który nie walczy szpadą ale wielkim ciężkim mieczem. Film lubię za to, pokazuje, że warto zachować moralność i warto zachować honor.
2/ Moje hobby
odp. Jednym moim hobby jest moja Natalia. W nią inwestuje większość swojego wolnego czasu, myśli i pieniędzy. Ona też daje mi najwięcej radości.
3/ Czy lubisz gotować
odp. Lubię, ale nie posiadam wielu umiejętności w kuchni, w tej materii pozwalam wykazać się innym, mojej mamie lub Natalii, ja zwykle zmywam ale wolałbym gotować.
4/ Czym zajmujesz się na co dzień?
odp. Pracuję w tym samym miejscu od 3 lat. Można powiedzieć, że pracuje umysłowo. Co dzień przewalam setki papierów i szukam w nich informacji. Nie chce jednak zdradzać teraz co konkretnie robię.
5/ Ile masz lat?
odp.Obecnie mam jeszcze 29 lat ale już za pół roku będzie okrągła 30-tka.
6/ Czego oczekujesz od swoich czytelników?
odp. Chciałbym, sprowokować swoich czytelników do zastanowienia się i wdania w dyskusje. Taki jest pomysł na ten blog, żeby poruszać kontrowersyjne tematy, na które każdy może mieć inny pogląd.
7/ Jak spędzasz czas wolny?
odp. Wspólnie z Natalią rozmawiając, planując, zmywając naczynia, sprzątając jej mieszkanie a jeżeli jestem w swoim rodzinnym domu to gram, oglądam tv bądź zajmuje się pracami na podwórku typu rąbanie drzewa, kopanie ogródka itp. Lubię też spacerować, chodzić na grzyby. To główne moje zajęcia.
8/ Uprawiasz jakiś sport?
odp. Tak, ale nie mogę powiedzieć jaki. A z tych co mogę powiedzieć, to nie uprawiam teraz nic. Zanim znalazłem pracę biegałem, grałem ze znajomymi w piłkę nożną bądź siatkówkę, dawno temu grałem też w tenis stołowy, ale teraz niestety na nic ze sportu nie znajduję czasu.
9/ Twoje największe marznia?
odp. 3 tys na rękę, Natalia, żeby miała 2 tys na rękę, zdrowie do starości dla mnie i najbliższych, dom na wsi z rajskim ogrodem, syn, który pójdzie w moje ślady, córka, która będzie odmawiała każdemu facetowi, do momentu aż pozna tą prawdziwą miłość
10/ Wolisz miasto czy wieś?
odp. Wolę wieś, chociaż i miasto ma swój urok.
11/ Kilka cech mojego charakteru?
Jestem bardzo spokojny, nie unoszę się, jestem ugodowy i elastyczny ale mam swoje zasady i nie zamierzam ich łamać. Dla innych mogę wydawać się mało towarzyski i małomówny ale myślę, że jestem lubiany za prostotę i nie owijanie w bawełnę.
12/ Co cię denerwuje w innych ludziach?
Zwalanie swoich obowiązków na innych i oczekiwanie od innych tego czego sami nie chcieliby zrobić.

To już wszystkie pytania. Wybaczcie ale nikogo nie nominuję. Za mało mam obserwatorów. Poza tym wstydzę się nominować. Jutro postaram się dodać notką o przykrym zdarzeniu, które mnie spotkało na blogu ale to jutro i o ile jutro. Teraz idę obejrzeć jak nasi poradzą sobie z Niemcami. Obstawiam, że przegramy dwoma bramkami chociaż serce chciałoby odwrotnie.

8 komentarzy:

 1. No patrz,a tu z informacji, które do mnie dotarły wynika, że jednak wygraliśmy;] Co do sportu to chyba wiem co masz na myśli i nie wiedziałam, że traktujesz to jak sport;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natalio wiele rzeczy jeszcze o mnie nie wiesz, np to, że sprzątam mieszkania ze stoperem w ręku, to też jakiś sport, w sumie aktywność fizyczna jest, no i biję swoje rekordy w szybkości sprzątania i dokładności. Co do meczu tym razem wystarczyło serce.

   Usuń
  2. Cóż widzę, że Cię nie doceniałam, chociaż znam Cię na tyle, żeby przypuszczać, że jednak nie o ten sport chodziło;]

   Usuń
 2. Ten sport, śmieję się z Tobą Natalio:-)

  OdpowiedzUsuń