czwartek, 17 listopada 2016

Smoki z Jajoni - lekka historia o zabarwieniu alkoholowo-pornograficzno-antyfeministycznym ( 1 - geneza)


Gdzieś tam w odległej galaktyce, w nie wiadomo jakich czasach istnieje sobie Planeta Smoków. Planeta jak planeta, taka jak miliony innych w kosmosie. Życie na niej powstało tak jak i na naszej planecie po Wielkim Kosmicznym Wybuchu. Wszystko zaczęło się w wodzie od prostackich bakterii, z czasem w wyniku ewolucji powstały jakieś stwory morskie, potem to całe życie (robactwo) wypełzło na suche lądy, potem pojawiły się dinozaury, tak samo jak na naszej planecie, ale inaczej jak u nas w tą planetę nigdy nie uderzył ogromny meteoryt to i dinozaury spokojnie sobie mogły wyewoluować w rozumne istoty, to jest smoki. 

U smoków jak i u ludzi w czasach pierwotnych rządzili samce, liczyła się siła fizyczna i samice nie miały nic do gadania. Tylko maczuga, jaskinia i inne męskie przyjemności, to było wszystko czym żyły wtedy smoki. 

Obecnie jednak rzeczy mają się zupełnie inaczej. Rządzą samice, które przejęły władzę wykorzystując postęp technologiczny ( do którego w większości przyczyniły się samce, można wręcz powiedzieć samiec samcowi zgotował ten los), niepohamowany popęd seksualny facetów, ideologię gender, równouprawnienie i ziejące ogniem paszcze feministek. Niby chodziło o równouprawnienie samców i samic, potem niby przewagę kobiet tłumaczono koniecznością wyrównania kobietom krzywd wyrządzonych im przez mężczyzn w czasach pierwotnych. Skończyło się tym, że obecnie kobiety stoją najwyżej w łańcuchu pokarmowym na Planecie Smoków. Mężczyźni co prawda mają prawo do życia, ale co to za życie gdy to kobiety są w polityce, pracują na kierowniczych stanowiskach a mężczyznom od dziecka się wpaja, że żyją tylko po to, żeby spełniać zachcianki kobiet. 

W czasach gdy doszło już do zupełnego absurdu, w czasach gdy w ramach równouprawnienia u mężczyzn sztucznie zaczęto wywoływać miesiączkę i bóle porodowe, w czasach gdy męskiego smoka można było zabić bo ten za głośno oddychał czym doprowadzał do pogorszenia samopoczucia smoczyc, w tych właśnie czasach pojawiło się dziesięciu mistycznych facetów (ojców-żałożycielów), którzy postanowili jakoś zaradzić niedoli mężczyzn.Na walkę zbrojną było już za późno, zniewieściałe męskie społeczeństwo nie było zdolne już do walki, zresztą jak można walczyć z płcią piękną? Więc publicznie się wykastrowali i założyli miasto wyłącznie dla mężczyn, Jajonię. 

Początkowo wyśmiewani przez smoczyce mogli spokojnie budować swoją utopię. Kobiety nie doceniły Jajoni, dominowało przekonanie, że jest to okazja pokazać, że faceci bez kobiet mogą ponosić tylko porażki. Tymczasem Jajonia się rozwijała, mężczyźni nie zaprzątnięci myślami o kobietach, a zwłaszcza o seksie dokonali niebywałego skoku technologicznego. W ciągu pierwszych 20-tu lat miasta, Jajończycy wymyślili sposób rozmnażania się bez udziału samic, Nie było już tak, że to samice rodziły żywe potomstwo mieszając się wcześniej z samcami. Jajończycy wynaleźli jaja, z których pod kontrolą naukowców rodzili się sami chłopcy. Jajończycy rozwinęli też mocno technologie wojskowe i kosmiczne słusznie przewidując, że prędzej czy później dojdzie do wojny z kobietami. Zwłaszcza, że wielu mężczyzn uciemiężonych pod pantoflami kobiet decydowało się na ucieczkę do Jajoni czym zwyczajnie wpieniało ego kobiet.

I stało się, w 25 roku od powstania Jajoni, kobiety postanowiły zniszczyć miasto. Na szczęście Jajończycy byli dobrze przygotowani. Dzięki rozwinięciu magnetycznych osłon ataki wojsk dowodzonych przez włądzę ludową kobiet nie wyrządziły żadnych szkód 10 milionom mieszkańców Jajoni. Jajończycy wiedzieli jednak, że nie są w stanie ciągle się bronić przed atakami barbarzyńskich kobiet. Zagrożeni eksterminacją wyemigrowali w kosmos, w poszukiwaniu planety nadającej się do zamieszkania. Po czterdziestu latach znaleźli taką planetę i ją skolonizowali, Tak rozpoczęło się nowe życie Smoków Jajońskich na ich nowej ojczystej planecie. 

26 komentarzy:

 1. Czyżbym słyszał Twoje jęki?
  Te spowodowane dyktatem żony? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiadomo, że w małżeństwie jest trochę inaczej, bywa różnie ale to opowiadanie nie ma żadnego związku z moją aktualną sytuacją życiową

   Usuń
  2. Nie, wcale. Żadnego związku :P.

   Usuń
  3. A tymczasem, Liebsterek na Ciebie czeka :D.

   1. Co Cię przyciągnęło na złą ;) drogę blogosfery?
   2. Marzenia twarde, marzenia miękkie, marzenia al-dente. Najskrytszymi nikt nie chce się dzielić - to może jakie masz mniejsze, albo większe, bieżące marzenie?
   3. Boże Narodzenie śnieżne po pas czy... bure i mokre?
   4. Na randce grać pozory czy być sobą?
   5. Twój sposób na stres?
   6. Sposób na jesienną chandrę oprócz picia? ;)
   7. Obecnie promuje się sporty ekstremalne do tego stopnia, że jeśli ich nie uprawiasz to nie istniejesz. Naprawdę każdy musi "zaistnieć", by uznać, że żyje?
   8. Twoja znienawidzona piosenka to...?
   9. Czy wydarzyło się w Twoim życiu coś, co dla większości jest nieistotne a Tobie sprawiło ogromną radość?
   10. Postęp technologiczny strasznie gna. A Ty powiedziałeś/aś sobie kiedyś "dość" wiedząc, że więcej Ci nie potrzeba?
   11. Donald Trump przekazuje Ci cały swój majątek. Co z nim robisz? Pomnażasz, sprzedajesz, rozdajesz wszystko...?

   Usuń
  4. bardzo fajne pytania, odpowiem szybko, ale wpierw drugi odcinek Smoków Jajońskich

   Usuń
 2. No niezłe jaja w tej Jajoni się zapowiadają xD
  Fajnie, że jesteś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro państwo się nazywa Jajonia, to dopełniacz powinien być chyba Jajonii.

  Kurde tyle tekstu i nikt nikogo nie przeleciał, ani nic nie wychlał. Na razie tylko feminizmu tu się dopaczyłem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z dopełniaczem masz racje chyba, ale nie wiem gdzie go w tekście użyłem, będzie chlanie i inne atrakcje, trzeba poczekać

   Usuń
  2. No w tytule chociażby...

   Dalej też, kobiety nie doceniły (kogo czego) Jajonii.

   Tak jak Japonia, Japonii :)

   Czekam z niecierpliwością.

   Usuń
  3. już jest i jestem całkiem dumny z tego drugiego odcinka

   Usuń
 4. Tak mi się skojarzyła ta historia - zawsze jak czytam, żeby wynieść homoseksualistów na jakąś bezludną wyspę, to myślę sobie, że po kilku latach trzepaliby ogromną kasę z patentów za opracowanie najlepszych i najnowocześniejszych technik wspomaganego rozrodu. ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nom ciekawe spostrzeżenia, moje smoki nie są homoseksualne, przynajmniej nie wszystkie

   Usuń
 5. No, no, ciekawie się zapowiada;) Zapachniało seksmisją odwróconą ;) Skąd w mężczyznach ten strach przed kobietami? Przypomniała mi się legenda o zębatej pochwie. Krąży ona po różnych zakatkach Afryki, Azji, Ameryki i Australii. Ogólnie rzecz ujmując, dawno, dawno temu, w zaczątkach świata plemię dzielnych mężczyzn natknęło się na kobiety. Ponieważ tylko jedno chodziło im po głowie, zechcieli wykorzystać okazję. Gdy doszło do "miłosnych" splotów mężczyzni z agresorów stali się ofiarami, waginy tych kobiet wyposażone były bowiem w zęby, dzięki czemu zalotnicy stracili męskość a niejeden również życie. Wieść się rozeszła. Znalazł się śmiałek, który postanowił ujarzmić panie. Wybrał się do nich z uzbrojony w drewniany członek, którym pozbawił zębów groźne waginy. Nie wszystkie kobiety przeżyły, ale od tamtej pory mężczyźni stali się władczy a kobiety uległe i poddane. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo podoba mi się ta legenda, nie znałem jej, być może cośz niej wykorzystam w kolejnych częściach

   Usuń
 6. skok technologiczny? nie ma to jak siać zamęt i zniszczenie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiedziałam, że są jeszcze faceci z jajami.myślałam, że pozostały tylko ciapciaki, koło których trzeba chodzić :)

   Usuń
  2. nie każdy facet ma jaja, a jak już ma to nie każdy potrafi ich użyć, a jak już je ma i wie jak użyć to też niekoniecznie potrafi ich użyć w odpowiednim momencie

   Usuń
  3. to tak jak z babami.niby mają cycki i jajniki, ale nie zawsze umieją ich użyć. wiem po sobie :)

   Usuń
  4. raczej nie zawsze chcą, umieć to umieją zazwyczaj

   Usuń
  5. bo o ten właściwy moment chodzi, jak ze wszystkim.

   Usuń
 7. Haha czytamy i nie wierzymy jak ktoś może mieć taką wyobraźnię :P Prolog bardzo ciekawy więc nieźle się zapowiada :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie prolog był mało ciekawy nic się nie działo, ale wprowadzenie było konieczne

   Usuń